Mājas lapa: http://cincix.blogspot.com/

Tumši brūniem matiem, caururbojoši zaļām acīm. Bezgaligi aprobežotu domāšanu un sekli skaistu pašcieņu. Agrāk kaislīga volejbola mīlētāja. Ar tendenci neapstāties, bet dažkārt, gadās nomesties ceļos un sabrukt. Žēli kaukt pēc nesasniedzamā un ar unikālu iespēju novērtēt lietas pedantiski. Spēj darīt gandrīz to pašu, ko vīrieši un reizē paturēt sievišķības spēku

Arhīvs
Oktobris, 2022
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Interneta mediji, dzeltenā prese un žurnālistika.
Publicēts 5. martā, 2012.
''Tu vari beigt lasīt tos murgus?'' Šādi, es šodien atkal uzkliedzu savam patēvam, kurš ir pilnībā atkarīgs no interneta dzeltenās preses, kriminālziņām, žurnālistu uzpūstajiem rakstiem par slavenību ikdienu un tā tālāk. Apgalvojums, ka šīs ziņas papildina mūsu prātus, attīsta domāšanu ir tik pat nepatiesa, cik grupas ''Tattoo'' homoseksuālisms. Manuprāt, šīs interneta vides piesārņo cilvēku prātus ar negatīvismu. Mans patēvs ir tik ieinteresēts lietās, kuras patiesībā cilvēkiem nevajadzētu zināt un, ne tikai viņš, bet arī puse Latvijas iedzīvotāju.

Šodien, Maskavā no deviņu stāvu celtnes nolēcis vīrietis, narkotiku ietekmē. Pirms divām dienām aplaupīta banka, Dienvidāzijā. Suns iekodis četrus gadus vecai meitenītei, vecāki sašutuši. Latvijas popdīva Ella nosaukusi sevi par Latvijas Zvaigzni. Paskaidrojiet, cik šī informācija ir noderīga? Ko tā mums sniedz? Cik no tā visa ietver labas un pozitīvas emocijas? 
Jā, iespējams, dažkārt arī tādi cilvēki kā es - kuriem šī informācija nesniedz baudījumu, nemanāmi uziet, netīšus uzklikšķina un izlasa. Tomēr, ne jau katru dienu, es sērfoju pa apollo.lv, tvnet.lv, kasjauns.lv, delfi.lv u.tml. saitiem. Es savam garīgajam piepildījumam labāk izvēlos jaunos bloggerus, feini.lv prozas vai twittera citātus. Arī interneta grāmatas pauž lielu lomu manā dzīvē. Iespējams, tā ir gaumes lieta - vienam māte, vienam meita, bet citam kleita.   Latvijā žurnālistikā vakances ir reti, vai to nav vispār. Latvijas Universitātē, komunikācijas un mediju zinātnēs studē simtiem studentu. Ir tik daudz jaunu, perspektīvu rakstnieku, kuri ciena un mīl latviešu valodu, ir gatavi izteikties, tomēr, vai kādam viņi ir vajadzīgi. Nē, jo racionālas, fizikas, inženieru profesijas mūsdienās ir nozīmīgāka par jebko, tehnoloģijas ir svarīgākas par garīgo izpausmi.  Atliek tikai nopūsties.  

Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: