Mājas lapa: http://cincix.blogspot.com/

Tumši brūniem matiem, caururbojoši zaļām acīm. Bezgaligi aprobežotu domāšanu un sekli skaistu pašcieņu. Agrāk kaislīga volejbola mīlētāja. Ar tendenci neapstāties, bet dažkārt, gadās nomesties ceļos un sabrukt. Žēli kaukt pēc nesasniedzamā un ar unikālu iespēju novērtēt lietas pedantiski. Spēj darīt gandrīz to pašu, ko vīrieši un reizē paturēt sievišķības spēku

Arhīvs
Oktobris, 2022
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
SEKSUĀLS ELPAS GARS.
Publicēts 7. februārī, 2009.
Kaislību romānu autores saturieties, jo es, iespējams, kādu dienu būšu jusu konkurente, vai varbūt pat abrīns. [smiekliņš.] Nezinu, kas man tajā dienā bija uznācis, bet es izdomāju tādu scenāriju, ka man pašai no savas izdomas bail palika.

Krēslains wakars, nakts sākums. Laternu spožās gaismas izrotā aizkaru krokas. Romantiskas mūzikas vietā, glaimo trolejbusu dūkoņa.
Sēžu un izvērtēju situāciju. Vēljoprojām kārtība un tīrība ir prioritāte. Vairāk vai mazāk, mani viss apmierina. Interjeru papildina degošās sveces ar tualetes atsvaidzinātājam līdzīgu aromātu. Viņš ir izgājis. Man vienmēr patikuši kopti vīrieši, tāpēc aizdzinu viņu sakopties. Arī 'dzīšanas' spēja man piemīt. Šoreiz ne joku dzīšanas nozīmē.
Viņš atgriežās. Apsēžas un skatās uz mani. Patīkama smarža, D&G light blue ir mans mīļākais vīriešu smaržu aromāts. Labi, ka viņš to zina. Man patīk vērot, taču viņš ir apmulsis un skatās uz mani ar izbrīnu un jautājot vai viņam kaut kur kaut kas ir netīrs, izbola acis. Es, protams, būdama humoriska rakstura, pasmaidu un saku, ka es jau visu neredzu. Viņš novilcis savus šortus, saka, lai es viņu aplūkoju kārtīgi, ko arī nesteidzigi izdaru. Sveču gaisma istabu ir padarījusi siltāku un kautrībai šeit nav vietas. Iemalkojot malku viskiju ar ledu, es turpinu uz viņu skatīties. Smieklīgi, kad viņa vaigi vairāk nav viegli sārti, bet gan koši sarkani.
Iečukstu, ka viss ir tīrs un arī aromāts, kas plūst no viņa ir dievīgs.
Es apsēžos savā vietā, bet viņš pagriežas sāņus. Man protams, ir jāpasmaida par sava uzdevuma perfektu veikumu, kas arī ir iemesls nākamajam malkam viskija.
Ar nepacietību viņš gaida, kas būs tālāk, tas mani sāk kaitināt. Viņaprāt, istabas bēšās sienas, kļuvušas romantiski krāsainas. Iekarsis un seksuāli pievilcīgs, taču es tikai smaidu un iedzeru.
Tikai smaidu un iedzeru.
1. nodaļas beigas :D

Komentāri (2)
Ļoļiks: LOL :DDDDDDDD Labs! :) Pie 12. nodaļas viņš arī iedzers malku viskija, bet pie 33. nodaļas - beidzot Tev pienāks klāt tuvāk.
07/02/2009 15:58
Džerijs Šterns: Konkurē vesela :)
http://whiterabbit.lv/lasamgabali/versijas/
09/02/2009 20:39
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: